Szkolny Serwis Geograficzny

Osiągnięcia uczniów w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym "Poznajemy Ojcowiznę"


Rok szkolny 2012/2013

etap wojewódzki:

II miejsce w kategorii prac indywidualnych - Wojciech Maciejewski kl. 1 G LO

 


Rok szkolny 2008/2009

etap centralny:

Dawid Baran, Bartłomiej Marczak i  Rafał Węgielski z klasy 1 A LO 

I miejsce w kategorii prac multimedialnych

 


Rok szkolny 2007/2008

etap regionalny:

I miejsce w kategorii prac indywidualnych - Dominika Kucharska kl. 2 G LO

 


Rok szkolny 2006/2007

etap regionalny:

II miejsce w kategorii prac zespołowych - Katarzyna Ziemska, Agnieszka Fijołek, Justyna Wójcik i Michalina Dabińska z klasy 2 B LO 

 


Rok szkolny 2005/2006

etap regionalny:

I miejsce w kategorii prac multimedialnych - Marta Lipiec, Elżbieta Burza, Aleksandra Zdrojkowska kl. 3 D LO

II miejsce w kategorii prac zespołowych - Izabela Kuśmierczyk, Martyna Grądziela, Kinga Nizioł i Aneta Jaworska z klasy 2 D LO 

etap centralny

nagroda w kategorii prac multimedialnych - Marta Lipiec, Elżbieta Burza, Aleksandra Zdrojkowska kl. 3 D LO za pracę "27 lat SKKT Protektory"

 


Rok szkolny 2004/2005

etap regionalny:

II miejsce - Dawid Paleczny kl. 2 B LO

III miejsce - Dominka Sąpor kl. 2 C LO

III miejsce - Magdalena Krześniak kl. 2 C LO

III miejsce - Izabela Święcicka kl. 2 C LO

III miejsce - Dorota Wróbel kl. 2 G LO

III miejsce - Łukasz Sznajder kl. 2 C LO

 


Rok szkolny 2003/2004

etap regionalny:

wyróżnienie - Anna Baran, Magda Sekuła, Ilona Adamiec, Małgorzata Kurczuk kl. 1 D LO

 


Rok szkolny 2002/2003

etap regionalny:

III miejsce Aleksandra Synowiec, 

wyróżnienie – Karolina Klimowicz, Sandra Wypych

 


Rok szkolny 1999/2000

etap regionalny – wyróżnienie dla Justyny Bąk

 


Rok szkolny 1998/1999

etap centralny: Justyna Bąk - tytuł laureata

 


Rok szkolny 1997/1998

etap wojewódzki :

I miejsce Marcin Wiącek i Piotr Wójcik

II miejsce Anna Frączek i Monika Świstowska 

etap centralny: wyróżnienie dla Anny Frączek i Moniki Świstowskiej